Okenní – stínící – garážová technika

ZASKLÍVÁNÍ LODŽIÍ

Bezrámový a posuvný systém s výhybkou

Na systém je vystaven platný certifikát. Jsou provedeny akustické a tepelné zkoušky, statický výpočet, posouzení zdravotní nezávadnosti a požární bezpečnosti. Na všechny druhy materiálu jsou vydány prohlášení o shodě. Zasklívací systém z bezpečnostního tvrzeného skla tloušťky 6 mm / výrobce – Glavostav,a.s. a hliníkových profilů pro zasklení lodžií domů všech typů. Působí jako další překážka proti vniknutí. Systém lze použít pro lodžie rovné, rohové a lodžie jednostranně či oboustranně částečně předsunuté. Nevhodné pro zasklívání klasických balkonů zcela předsunutých, kde není možné uchytit horní pojezdovou kolejnici ve stropním panelu. Jedná se o přídavný systém zasklení lodžií pro bytové domy všech typů. Těsnění mezi skla nepatří do standartní výbavy a je dodáváno za příplatek.

Zasklívání lodžií, lodžie, přední výrobce zasklívacích systémů, nejoptimálnější varianta.
Instalace na jiné než bytové domy není možná. Mezi výhody patří snadné a bezpečné mytí skel, neovlivňuje architektonický vzhled budovy, krátká doba montáže, dlouhá životnost .

Skleněné tabule – bezpečnostní tvrzené sklo tl. 6 mm, hrany zabroušené. splňuje základní požadavky podle nařízení vlády č. 178/1997 Sb., konkretizované harmonizovanou ČSN 70 1570 a PN 70 1515 a je za podmínek výše uvedeného použití bezpečný.