Okenní – stínící – garážová technika

VENKOVNÍ ROLETY

Důvody, proč objednat venkovní rolety u nás

1398148505_1382527005_podomitkova-roleta5 1398148507_predokenni-roleta2DSCN0063 v roleta999 1001

Dodáváme rolety systém Minirol s motory Somfy /Francie/, kvalita našich rolet je zajištěna vlastní výrobou v Červeném Kostelci.

1. Tepelná ochrana

Roletové systémy vyhovují nejvyšším nárokům tepelné izolace. V zimních měsících brání nežádoucímu úniku tepla a snižují náklady na vytápění až o 30%. Návratnost investice do venkovních rolet je v současné době okolo 5 let a vzhledem ke stoupajícím cenám energií se bude dále zkracovat.

2. Ochrana proti hluku

Pokud bydlíte u frekventované cesty, oceníte klidný spánek při zatažených roletách. Použitím rolet dochází k akustickému útlumu až o 10dB.

3. Ochrana proti světlu a pohledům

Dokonalé zatemnění Vám umožní klidný spánek i za bílého dne a v noci Vás ochrání před nepříjemnou zvědavostí sousedů nebo náhodných chodců.

4. Bezpečnost

 Rolety účinně chrání Vaši nemovitost. Spuštěné rolety představují značnou překážku před nevítanou návštěvou a zvyšují tak ochranu Vašeho majetku.

5. Ochrana proti slunci

V letních horkých dnech, kdy se z Vašeho příbytku stane nesnesitelný „skelník“, Vám naše předokenní rolety pomohou udržet uvnitř příjemné chladno. Elektricky ovládané rolety mohou být zataženy automaticky při určité intenzitě slunečního svitu.

6. Ochrana před nepříznivým počasím

Roleta je nejlepší ochrana před větrem, deštěm, sněhem, kroupami. Hliníkové rolety chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost.

7. Rychlá montáž

Velmi jednoduché. Klasická předokenní roleta je montována na rám okna a barva je sladěna s omítkou i okny.