Okenní – stínící – garážová technika

Sekční garážová vrata Alutech řada GV 45.T

Přistupujete k výběru garážových vrat, která Vám budou dle Vašeho očekávání sloužit mnoho let. Pokusíme se Vám ukázat důležité body, které ovlivňují kvalitu tohoto výrobku.  Vrata která Vám nabízíme jsou celá vyráběna v jediném  závodě. Od počátku barvení plechů až po konečné balení do beden s neustálou kontrolou kvality každé etapy výroby. Ocelový plechový pás vrat GV 45.T, ze kterého se vyrábí sendvičový panel pro výrobu sekcí, se nepotahuje folií ale prochází dvojitým lakováním a vypálením v peci barvami BASF. Tato úprava splňuje požadavky dle ISO 12944, které garantují stejný vzhled povrchu po dobu nejméně 15 let. Jednotlivé sekce panelu jsou vyráběny kontinuálním válcováním ocelového pásu s nepřetržitým vypěnováním PU pěnou 47kg/m3. Celková tloušťka panelu 45mm, U=1,0 W/m2K. Tepelné vlastnosti jako cihelná zeď 60cm silná. Panty jsou zdvojené, což zvyšuje jejich životnost a zamezuje prověšení či zkřížení panelů. Silnější vodící profily, silnější panely, dvojité panty – to všechno jsou drobné krůčky k větší mechanické odolnosti vrat. 

Až na vyjímky,  všechny modely vrat mají z vnitřní strany zvrásněnou strukturu (WOODGRAIN). Která skryje eventuální drobná poškození vzniklá během používání. Vrata nabízíme v 10 barevných provedení bez příplatku. Za příplatek je možné ve výrobním procesu lakovat vrata i z vnitřní strany. Za velmi rozumné příplatky můžete získat vestavěné dveře a prosklení sekcí.

Vrata si nekupujete na pár let, vydrží Vám tak dlouho, jak dlouho vydrží jejich nejslabší článek!

Sekce hnědá sekce modrá SekceSekce bílá Sekce šedá

Výklopná garážová vrata

Vrata se otvírají a zavírají velmi snadno, což je zajištěno vhodným systémem pružin, kolečky na ložiskách a dorazy na konci vedení. Výklopná vrata můžeme vybavit elektropohonem s dálkovým ovladačem. Do výklopných vrat je možné objednat i personální dveře, kterými můžete vstupovat do garáže bez nutnosti otevření celých vrat.

Výklop vrata 2 Výklop vrata 3 Výklop vrata 4 Výklop vratavrata výklopná

Dvoukřídlá garážová vrata

Dvoukřídlá vrata se vyrábí v jakékoli velikosti s možností prosklení, symetrická nebo nesymetrická. Do křídla je možnost zabudování personálních dveří.

Dvoukřídlá 2 Dvoukřídlá 3 Dvoukřídlá

Rolovací garážová vrata

Vrata která zaberou nejméně místa v garáži nebo venku před garáží. Hodí se zejména tam kde je garáž mimo dům. Nebo kde nejsou vysoké požadavky na tepelně-izolační vlastnosti.

Rolovačky 2 Rolovačky 3 Rolovačky

Elektrické pohony 

Všechny motory jsou dodávány s motory na stejnosměrné napětí 24V s tichým chodem a pevnou řetězovou nebo řemenovou dráhou. Do standardní výbavy rovněž patří zabudovaný bezpečnostní systém, funkce pomalého rozjezdu a dojezdu. Přesné nastavení otevření a zavření vrat zabezpečuje systém elektronických koncových spínačů. Pohony jsou standardně dodávány s dálkovým ovládáním a případně i s ovládáním místním ovládacím tlačítkem, klíčovým spínačem nebo kódovací klávesnicí. Dálkové ovládání pohonů je možné kombinovat s libovolným typem bránových pohonů doplněním pohonu o přídavný příjmač.

 

Průmyslová vrata                                                                                                                                                                                                                                                                          Více informací Vám rádi sdělíme telefonicky nebo osobně.

 Vrata ALUTECH, Palackého Mladá Boleslav

018 019 001 002