Okenní – stínící – garážová technika

MARKÝZY

Markýzy jsou potaženy akrylovou látkou naimpregnovanou ochranným přípravkem. Ten látku markýzy chrání před promoknutím a znečištěním. Kvalitní materiál a zpracování zaručují dlouhou životnost markýzy a její stálou barvu. Vyberte si z množství dekorů takovou látku na markýzy, která se bude na vaši terasu nebo váš balkon hodit nejlépe. Markýzy v sobě spojují praktičnost a eleganci. Účinně vás chrání před slunečními paprsky a zároveň dotvářejí vzhled vašeho domu.

 

Markýza4 markýza3 markýza(2) 01 markýzakošová markýza

Svislé fasádní clony

V posledních letech si svislé fasádní clony získávají stále více a více příznivců. Nejenže výborně stíní, ale díky velké barevné škále látek i konstrukcí, skvěle vypadají a dodávají fasádě moderní vzhled. Vybírat lze ze široké řady kvalitních látek odolných proti vyblednutí barev. V naší nabídce naleznete také perforované (děrované) látky, které i při stažené fasádní cloně stále umožňují kontakt s okolím. Ty jsou velmi vhodné k zastínění lodžií, velmi účinné vzdušné.

Na výběr je několik možných provedení. V nabídce jsou volně visící fasádní clony manuálně ovládané, clony vedené v lanku nebo v bočních lištách ovládané klikou nebo motoricky. Clony vedené v bočních lištách pomoci ZIP systému nabízí úplné zatemnění.

clona clona2sunrol lodžie2 Sunrol